Posadzki żywiczne od lat z powodzeniem stosuje się w obiektach wielkopowierzchniowych, głównie przemysłowych. Cieszą się one jednak rosnącą popularnością i coraz częściej możemy spotkać je w budynkach handlowych, obiektach użyteczności publicznej jak i w domach prywatnych.

 

Posadzka żywiczna może elegancko ozdobić salon, a jednocześnie nadać mu oryginalny i nowoczesny design. Są to powłoki o bardzo dużej odporności na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne oraz uszkodzenia chemiczne. Warto wspomnieć, że taka posadzka jest wygodna do utrzymania w czystości. Z łatwością usuniemy z niej wszelkiego rodzaju zabrudzenia. Podłoga z żywicy nie posiada żadnych łączeń i spoin, co wpływa na jej walory wizualne.

 

W zależności od docelowego miejsca przeznaczenia i sposobu użytkowania planowanej posadzki, projektant dobierze odpowiedni rodzaj powłoki, który najlepiej spełni swoje funkcje. Jeśli planujesz prace wykończeniowe w swoim domu, skorzystaj z usług posadzki żywiczne Warszawa. Bogata paleta barw posadzek sprawia, że bez problemu dobierzemy je do preferowanej przez nas stylistyki i charakteru pomieszczenia. Warto pamiętać, że posadzki żywiczne mogą być jednobarwne lub możemy łączyć kolory, dzięki czemu powstaną unikalne wzory. Wszystko zależy od naszych upodobań oraz talentu wykonawcy.